DSC1123CI2-200.0000T
MICROCHIP

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st62271936
Date Code:15
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Oscillators |
| Manufacturer | MICROCHIP |
| Series | DSC1123 |
| Type | XO(Typ) |
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 3.63V |
| Current - Supply (Max) | 32mA |
| Output | LVDS |
| Frequency | 200 MHz |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Base Resonator | MEMS |
| Function | Enable/Disable |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 645
MOQ:12
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12 - 119 | $7.713 |
| 120 - 599 | $7.433 |
| 600 - 1,199 | $7.358 |
| 1,200 - 5,999 | $7.302 |
| 6,000 - 11,999 | $7.293 |
| 12,000 - 23,999 | $7.274 |
| 24,000 - 47,999 | $7.265 |
| 48,000 - | $7.258 |




