BFR193WH6327
INFINEON

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st62271873
Date Code:13
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOT |
| Collector Base Voltage (VCBO) | 20 V |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 12 V |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 12 V |
| Emitter Base Voltage (VEBO) | 2 V |
| Frequency | 8 GHz |
| Gain | 16 dB |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Breakdown Voltage | 12 V |
| Max Collector Current | 80 mA |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 580 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Noise Figure | 1.3 dB |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 3 |
| Package Quantity | 3000 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Polarity | NPN |
| Power Dissipation | 580 mW |
| Power Gain | 16 dB |
| Radiation Hardening | No |
| Transition Frequency | 8 GHz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,240
MOQ:200
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $0.463 |
| 2,000 - 9,999 | $0.454 |
| 10,000 - 19,999 | $0.446 |
| 20,000 - 99,999 | $0.44 |
| 100,000 - 199,999 | $0.438 |
| 200,000 - 399,999 | $0.436 |
| 400,000 - 799,999 | $0.435 |
| 800,000 - | $0.435 |




