1286AS-H-1R5M=P2
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st62271774
Date Code:19
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE201612C |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 2A |
| Inductance | 1.5 µH |
| DC Resistance (DCR) | 114 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 2.0x1.6mm |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | Metal Alloy |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,960
MOQ:167
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 167 - 1,669 | $0.555 |
| 1,670 - 8,349 | $0.54 |
| 8,350 - 16,699 | $0.533 |
| 16,700 - 83,499 | $0.527 |
| 83,500 - 166,999 | $0.525 |
| 167,000 - 333,999 | $0.523 |
| 334,000 - 667,999 | $0.522 |
| 668,000 - | $0.522 |




