1255AY-330M=P3
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st62271773
Date Code:19
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DG6045C |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 1.7A |
| Inductance | 33 µH |
| DC Resistance (DCR) | 174 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 6.0x6.0mm |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 4,215
MOQ:50
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 499 | $1.851 |
| 500 - 2,499 | $1.795 |
| 2,500 - 4,999 | $1.758 |
| 5,000 - 24,999 | $1.75 |
| 25,000 - 49,999 | $1.745 |
| 50,000 - 99,999 | $1.741 |
| 100,000 - | $1.739 |
| - | - |




