- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 37202000411(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CCC, KTL, UR, VDE |
| Case/Package | Radial |
| Color | Brown |
| Contact Material | Copper |
| Current Rating | 200 mA |
| Diameter | 8.5 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 200 mA |
| Height | 8.001 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 140 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 575 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 395
MOQ:60
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 60 - 599 | $1.543 |
| 600 - 2,999 | $1.505 |
| 3,000 - 5,999 | $1.468 |
| 6,000 - 29,999 | $1.461 |
| 30,000 - 59,999 | $1.459 |
| 60,000 - 119,999 | $1.455 |
| 120,000 - 239,999 | $1.451 |
| 240,000 - | $1.449 |





