GCM033R71A103KA03D
MURATA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st62261229
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,113,768
MOQ:8,572
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,572 - 85,719 | $0.006 |
| 85,720 - 428,599 | $0.006 |
| 428,600 - 857,199 | $0.006 |
| 857,200 - 4,285,999 | $0.006 |
| 4,286,000 - 8,571,999 | $0.006 |
| 8,572,000 - 17,143,999 | $0.006 |
| 17,144,000 - | $0.006 |
| - | - |




