GCM2195C1H103JA16D
MURATA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st62261171
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 120,958
MOQ:1,137
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,137 - 11,369 | $0.044 |
| 11,370 - 56,849 | $0.04 |
| 56,850 - 113,699 | $0.04 |
| 113,700 - 568,499 | $0.04 |
| 568,500 - 1,136,999 | $0.039 |
| 1,137,000 - 2,273,999 | $0.039 |
| 2,274,000 - 4,547,999 | $0.039 |
| 4,548,000 - | $0.039 |




