- Top >
- 被动元件 >
- 电阻器 >
- Through-hole/THT/Lead >
- MF1/4CC1801F(KOA)
MF1/4CC1801F
KOA
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st62259960
Date Code:2017
产品属性
| Case/Package | Conformal |
| Diameter | 2.3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 1.8 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.





