DE2B3KH102KN3A
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st62195412
Date Code:05
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1 nF |
| Case/Package | Radial |
| Composition | Ceramic |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Through Hole |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,800
MOQ:250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $0.37 |
| 2,500 - 12,499 | $0.367 |
| 12,500 - 24,999 | $0.359 |
| 25,000 - 124,999 | $0.353 |
| 125,000 - 249,999 | $0.35 |
| 250,000 - 499,999 | $0.349 |
| 500,000 - 999,999 | $0.348 |
| 1,000,000 - | $0.348 |




