CSTLS20M0X51-A0
MURATA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st62187439
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | CERALOCK® CSTLS |
| Type | セラミック |
| Frequency | 20 MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Frequency Stability | ±0.2% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50Ohms |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 6.5x7.0mm |
| Size / Dimension | L0.217" x W0.138" (5.50mm x 3.50mm) |
| Height | 0.276" (7.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,082
MOQ:470
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 470 - 4,699 | $0.166 |
| 4,700 - 23,499 | $0.166 |
| 23,500 - 46,999 | $0.16 |
| 47,000 - 234,999 | $0.155 |
| 235,000 - 469,999 | $0.155 |
| 470,000 - 939,999 | $0.154 |
| 940,000 - | $0.154 |
| - | - |




