HDCB-37PF(05)
文档
产品属性
| Color | Black |
| Connector Type | D-Sub, Plug, Signal |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 3 A |
| Housing Material | PBT |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Pins | 37 |
| Number of Positions | 37 |
| Number of Rows | 2 |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $11.34 |
| 10 - 49 | $6.857 |
| 50 - 99 | $6.297 |
| 100 - 499 | $5.923 |
| 500 - 999 | $5.848 |
| 1,000 - 1,999 | $5.792 |
| 2,000 - 3,999 | $5.764 |
| 4,000 - | $5.755 |





