- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- Z-15GW22S-B(OMRON)
Z-15GW22S-B
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 15 A |
| Mount | Panel |
| Operating Force | 2 N |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 15
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $24.586 |
| 10 - 49 | $20.853 |
| 50 - 99 | $20.107 |
| 100 - 499 | $19.547 |
| 500 - 999 | $19.174 |
| 1,000 - 1,999 | $19.099 |
| 2,000 - 3,999 | $19.043 |
| 4,000 - | $19.015 |





