- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- WLNJ(OMRON)
WLNJ
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 6 A |
| Electrical Life | 750 kcycles |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount, Panel |
| Operating Force | 1.5 N |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 19.9898 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT, SPST |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 9
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $89.294 |
| 10 - 49 | $86.495 |
| 50 - 99 | $85.562 |
| 100 - 499 | $85.095 |
| 500 - 999 | $84.815 |
| 1,000 - 1,999 | $84.255 |
| 2,000 - 3,999 | $83.976 |
| 4,000 - | $83.882 |





