- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- V-15-1C26(OMRON)
V-15-1C26
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 10 A |
| Differential Travel | 406.4 µm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 50 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Screw , Surface Mount |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Position | 14.7066 mm |
| Overtravel | 1.016 mm |
| Pretravel | 1.1938 mm |
| Ratings | IP40 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Quick Connect |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 64
MOQ:4
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $5.563 |
| 40 - 199 | $5.283 |
| 200 - 399 | $4.724 |
| 400 - 1,999 | $4.35 |
| 2,000 - 3,999 | $4.304 |
| 4,000 - 7,999 | $4.276 |
| 8,000 - 15,999 | $4.22 |
| 16,000 - | $4.192 |





