S8VK-T12024
OMRON

RoHS状态:N/A
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st61419923
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | S8VK-T (120W) |
| Input Type | AC |
| AC Voltage - Input | 320 ~ 576VAC(3 Phase) |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 120W |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, IP20, Load Sharing |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | L4.81" x W1.57" x H4.92" (122.2mm x 40.0mm x 125.0mm) |
| Approval Agency | CE, TUV, UL |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $282.525 |
| 10 - 49 | $279.725 |
| 50 - 99 | $278.792 |
| 100 - 499 | $278.326 |
| 500 - 999 | $278.046 |
| 1,000 - 1,999 | $277.726 |
| 2,000 - 3,999 | $277.299 |
| 4,000 - | $276.982 |





