S8VK-G06024
OMRON

RoHS状态:N/A
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st61419914
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | S8VK-G (60W) |
| Input Type | AC |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 60W |
| Efficiency | 88% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 75°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | L4.33" x W1.26" x H3.54" (110.0mm x 32.0mm x 90.0mm) |
| Approval Agency | CE, cULus, cURus, VDE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 54
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $153.142 |
| 10 - 49 | $150.343 |
| 50 - 99 | $149.41 |
| 100 - 499 | $148.943 |
| 500 - 999 | $148.663 |
| 1,000 - 1,999 | $148.343 |
| 2,000 - 3,999 | $148.103 |
| 4,000 - | $147.917 |





