S8FS-G05024CD
OMRON

RoHS状态:N/A
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st61419891
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | S8FS-G (50W) |
| Input Type | AC |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Current - Output (Max) | 2.2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 50W |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | 3.90"L x 1.46"W x 3.82"H(99.0mm x 37.2mm x 97.0mm) |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV, UL |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 170
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $103.36 |
| 10 - 49 | $100.56 |
| 50 - 99 | $99.627 |
| 100 - 499 | $99.161 |
| 500 - 999 | $98.881 |
| 1,000 - 1,999 | $98.561 |
| 2,000 - 3,999 | $98.321 |
| 4,000 - | $98.134 |





