- Top >
- 电源 >
- 电源模块/内置板 >
- AC/DC converters >
- S8FS-G03015C(OMRON)
S8FS-G03015C
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 AC/DC converters |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | S8FS-G (30W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 2.4A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 36W |
| Efficiency | 88% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | Industrial, ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 3.90"L x 3.23"W x 1.38"H(99.0mm x 82.0mm x 35.0mm) |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV, UL |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $107.086 |
| 10 - 49 | $104.286 |
| 50 - 99 | $103.353 |
| 100 - 499 | $102.887 |
| 500 - 999 | $102.607 |
| 1,000 - 1,999 | $102.287 |
| 2,000 - 3,999 | $102.047 |
| 4,000 - | $101.86 |





