- Top >
- 被动元件 >
- 继电器 >
- Relay Sockets >
- P7SA-10F(OMRON)
P7SA-10F
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 100 |
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 22.5 mm |
| Insulation Resistance | 1 GΩ |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | DIN Rail , Panel |
| Number of Pins | 10 |
| Number of Poles | 4 |
| Number of Positions | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $29.832 |
| 10 - 49 | $26.10 |
| 50 - 99 | $25.353 |
| 100 - 499 | $24.793 |
| 500 - 999 | $24.42 |
| 1,000 - 1,999 | $24.345 |
| 2,000 - 3,999 | $24.289 |
| 4,000 - | $24.261 |





