- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Other Switches >
- M16-TG-24D(OMRON)
M16-TG-24D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Current Rating | 10 mA |
| Current | 8 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lens Color | Green |
| Lens Transparency | Diffused |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Radiation Hardening | No |
| Ratings | IP40 |
| Termination | Quick Connect |
| Voltage | 24 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $23.136 |
| 10 - 49 | $19.404 |
| 50 - 99 | $18.657 |
| 100 - 499 | $18.097 |
| 500 - 999 | $17.724 |
| 1,000 - 1,999 | $17.65 |
| 2,000 - 3,999 | $17.594 |
| 4,000 - | $17.566 |





