- Top >
- 开发工具 >
- 系统设备 >
- Control Devices >
- H7BX-AW(OMRON)
H7BX-AW
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 100 |
| Display Type | LCD |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Flush |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Weight | 250 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $829.287 |
| 10 - 49 | $826.488 |
| 50 - 99 | $825.555 |
| 100 - 499 | $824.621 |
| 500 - | $823.80 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





