- Top >
- 开发工具 >
- 系统设备 >
- Control Devices >
- H5CX-A11-N(OMRON)
H5CX-A11-N
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Depth | 63.7 mm |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Pins | 11 |
| Operating Supply Voltage | 240 V |
| Switching Current | 5 A |
| Termination | Connector |
| Width | 48 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $320.964 |
| 10 - 49 | $318.165 |
| 50 - 99 | $317.231 |
| 100 - 499 | $316.765 |
| 500 - 999 | $316.298 |
| 1,000 - 1,999 | $315.925 |
| 2,000 - | $315.477 |
| - | - |





