H5AN-4D AC100-240
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Character Height | 8 mm |
| Coil Voltage (AC) | 240 V |
| Contact Current Rating | 3 A |
| Depth | 72 mm |
| Max Current Rating | 3 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Power Consumption | 10 W |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Weight | 360 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $762.464 |
| 10 - 49 | $759.665 |
| 50 - 99 | $758.731 |
| 100 - 499 | $757.798 |
| 500 - | $756.977 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





