GLS-M1
OMRON

RoHS状态:N/A
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st61410665
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Height | 14 mm |
| Housing Material | Plastic |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Screw |
| REACH SVHC | Unknown |
| Sensing Distance | 15 mm |
| Sensing Method | Magnetic |
| Shape | Rectangular |
| Throw Configuration | SPST |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 118
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $11.408 |
| 20 - 99 | $9.728 |
| 100 - 199 | $9.169 |
| 200 - 999 | $8.889 |
| 1,000 - 1,999 | $8.795 |
| 2,000 - 3,999 | $8.721 |
| 4,000 - 7,999 | $8.665 |
| 8,000 - | $8.637 |




