E6B2-CWZ6C 360P/R 2M
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Built in Switch | No |
| Case/Package | Radial |
| Housing Material | Aluminium |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 24 V |
| Max Supply Voltage (DC) | 24 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Min Supply Voltage (DC) | 5 V |
| Mount | Brackets |
| Number of Channels | 3 |
| Output Type | Quadrature |
| Pulses per Revolution | 360 |
| Ratings | IP50 |
| Switching Frequency | 100 kHz |
| Termination | Cable |
| Type | Mechanical |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $360.612 |
| 10 - 49 | $357.812 |
| 50 - 99 | $356.879 |
| 100 - 499 | $356.413 |
| 500 - 999 | $355.946 |
| 1,000 - 1,999 | $355.573 |
| 2,000 - | $355.125 |
| - | - |





