E3Z-T81 5M
OMRON

RoHS状态:N/A
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st61405811
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Connector Type | Cable |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Supply Voltage | 26.4 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Min Supply Voltage | 10.8 V |
| Mount | Screw |
| Number of Pins | 4 |
| Ratings | IP67 |
| Response Time | 1 ms |
| Sensing Distance | 15 m |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $245.016 |
| 10 - 49 | $242.217 |
| 50 - 99 | $241.284 |
| 100 - 499 | $240.817 |
| 500 - 999 | $240.537 |
| 1,000 - 1,999 | $240.217 |
| 2,000 - 3,999 | $239.977 |
| 4,000 - | $239.697 |




