- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- DZ-10GW22-1B(OMRON)
DZ-10GW22-1B
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Actuator Material | Plastic, Stainless Steel |
| Contact Current Rating | 10 A |
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 17.45 mm |
| Differential Travel | 2.3876 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 4 N |
| Operating Position | 30.1752 mm |
| Overtravel | 889 µm |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | IP00 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $42.425 |
| 10 - 49 | $39.625 |
| 50 - 99 | $38.692 |
| 100 - 499 | $38.226 |
| 500 - 999 | $37.946 |
| 1,000 - 1,999 | $37.386 |
| 2,000 - 3,999 | $37.013 |
| 4,000 - | $36.938 |





