- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- D4DS-K3(OMRON)
D4DS-K3
文档
产品属性
| Color | Black |
| Contact Current Rating | 10 mA |
| Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Horizontal |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 31
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $26.499 |
| 10 - 49 | $22.766 |
| 50 - 99 | $22.02 |
| 100 - 499 | $21.46 |
| 500 - 999 | $21.087 |
| 1,000 - 1,999 | $21.012 |
| 2,000 - 3,999 | $20.956 |
| 4,000 - | $20.928 |






