- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- D2S-5(OMRON)
D2S-5
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 6.4 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Operating Force | 1.47 N |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | SPDT |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3
MOQ:3
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $6.698 |
| 30 - 149 | $5.952 |
| 150 - 299 | $5.392 |
| 300 - 1,499 | $5.018 |
| 1,500 - 2,999 | $4.944 |
| 3,000 - 5,999 | $4.888 |
| 6,000 - 11,999 | $4.869 |
| 12,000 - | $4.86 |





