- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories - Caps >
- B32-1320(OMRON)
B32-1320
OMRON

RoHS状态:N/A
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
包装类型:bulk
Management ID:st61399856
文档
产品属性
| Color | Orange |
| Height | 5.5 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| Shape | Square |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10
MOQ:10
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $2.009 |
| 100 - 499 | $1.636 |
| 500 - 999 | $1.561 |
| 1,000 - 4,999 | $1.505 |
| 5,000 - 9,999 | $1.468 |
| 10,000 - 19,999 | $1.461 |
| 20,000 - 39,999 | $1.455 |
| 40,000 - | $1.45 |





