- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories - Caps >
- B32-1260(OMRON)
B32-1260
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | White |
| Height | 9 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8538907080, 8538907080|8538907080, 8538907080|8538907080|8538907080, 8538907080|8538907080|8538907080|8538907080 |
| Shape | Square |
| Width | 9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 45
MOQ:14
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14 - 139 | $1.452 |
| 140 - 699 | $1.239 |
| 700 - 1,399 | $1.164 |
| 1,400 - 6,999 | $1.108 |
| 7,000 - 13,999 | $1.092 |
| 14,000 - 27,999 | $1.071 |
| 28,000 - 55,999 | $1.063 |
| 56,000 - | $1.06 |





