- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories - Caps >
- B32-1030(OMRON)
B32-1030
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Yellow |
| Height | 4 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Square |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 20
MOQ:13
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - 129 | $1.626 |
| 130 - 649 | $1.382 |
| 650 - 1,299 | $1.308 |
| 1,300 - 6,499 | $1.252 |
| 6,500 - 12,999 | $1.239 |
| 13,000 - 25,999 | $1.214 |
| 26,000 - 51,999 | $1.207 |
| 52,000 - | $1.204 |





