- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories - Caps >
- B32-1020(OMRON)
B32-1020
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Orange |
| Height | 4 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| Shape | Square |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 6
MOQ:6
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $3.349 |
| 60 - 299 | $2.976 |
| 300 - 599 | $2.603 |
| 600 - 2,999 | $2.528 |
| 3,000 - 5,999 | $2.509 |
| 6,000 - 11,999 | $2.472 |
| 12,000 - 23,999 | $2.444 |
| 24,000 - | $2.435 |





