- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- AP-B(OMRON)
AP-B
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Height | 20.2 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Phenolic |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 25
MOQ:10
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $2.076 |
| 100 - 499 | $1.703 |
| 500 - 999 | $1.628 |
| 1,000 - 4,999 | $1.572 |
| 5,000 - 9,999 | $1.535 |
| 10,000 - 19,999 | $1.527 |
| 20,000 - 39,999 | $1.522 |
| 40,000 - | $1.517 |





