A3CJ-7011
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Actuator Length | 3.5 mm |
| Depth | 14 mm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Max Current Rating | 1 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Orientation | Straight |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | SPST |
| Weight | 5 g |
| Width | 18 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $15.665 |
| 20 - 99 | $14.731 |
| 100 - 199 | $13.985 |
| 200 - 999 | $13.425 |
| 1,000 - 1,999 | $13.145 |
| 2,000 - 3,999 | $13.052 |
| 4,000 - 7,999 | $12.977 |
| 8,000 - | $12.921 |





