SMF-01T-1.0
产品属性
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 15 mΩ |
| Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Poles | 1 |
| Shape | Straight |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10,000
MOQ:401
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 401 - 999 | $0.081 |
| 1,000 - 2,499 | $0.043 |
| 2,500 - 4,999 | $0.038 |
| 5,000 - | $0.027 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





