- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- TES 1-1212(TRACO POWER)
TES 1-1212
TRACO POWER
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:stick/tube
Management ID:st61376879
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TES 1 |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 13.2V |
| Voltage - Input (Min) | 10.8V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 85mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 79% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 90°C (With Derating) |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.54"L x 0.31"W x 0.28"H(13.7mm x 8.0mm x 7.0mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 250
MOQ:9
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - 89 | $7.745 |
| 90 - 449 | $7.689 |
| 450 - 899 | $7.353 |
| 900 - 4,499 | $7.286 |
| 4,500 - 8,999 | $7.241 |
| 9,000 - 17,999 | $7.21 |
| 18,000 - 35,999 | $7.201 |
| 36,000 - | $7.19 |





