- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- A7B-M-1(OMRON)
A7B-M-1
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Black |
| Height | 24 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Weight | 4.099993 g |
| Width | 940 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 7
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $11.821 |
| 20 - 99 | $10.141 |
| 100 - 199 | $9.582 |
| 200 - 999 | $9.302 |
| 1,000 - 1,999 | $9.208 |
| 2,000 - 3,999 | $9.134 |
| 4,000 - 7,999 | $9.078 |
| 8,000 - | $9.05 |





