MDP1603-223G
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | DIP |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Number of Circuits | 8 |
| Number of Pins | 16 |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 22 kΩ |
| Thickness | 3.05 mm |
| Width | 6.35 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




