- Top >
- 半导体 >
- 集成电路/集成电路 >
- Linear >
- Video processing ICs >
- MAX7452ESA+T(MAXIM)
MAX7452ESA+T
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOIC |
| Gain | 6 dB |
| Height - Seated (Max) | 1.68 mm |
| Introduction Date | 2004-05-06 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.75 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Terminals | 8 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 1.27 mm |
| Width | 3.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




