MAX4172EUA+T
MAXIM
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st50170523
Date Code:12+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | MAXIM |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 32 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Current - Input Bias | 50 μA |
| Current - Output / Channel | 1.75 mA |
| Current - Supply | 800 μA |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-TSSOP/8-MSOP(0.118"/3.00mmW) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




