LM81CIMTX-3/NOPB
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st50166229
Date Code:1540+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | TSSOP |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | SMBus |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 6 days ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 3.8 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Analog Inputs | 6 |
| Number of Bits | 8 |
| Number of Pins | 24 |
| Operating Supply Current | 400 µA |
| Packaging | Tape and Reel |
| Quiescent Current | 900 µA |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 1 mm |
| Watchdog Timer | Yes |
| Width | 4.4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




