IHLP5050CEERR60M01
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-5050CE-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 29A |
| Current - Saturation (Isat) | 51A |
| Inductance | 600 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.2mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.520"L x 0.508"W(13.20mm x 12.90mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




