ETQP6F0R6BFA
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | PANASONIC |
| Series | PCC-D126F (N6B) |
| Current Rating (Amps) | 19A |
| Inductance | 580 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.44mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492"L x 0.492"W(12.50mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.224" (5.70mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




