BU6521KV-E2
ROHM
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:cut tape
Management ID:st50149816
Date Code:1221+
文档
产品属性
| Case/Package | LQFP |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of D/A Converters | 1 |
| Number of Pins | 48 |
| Operating Supply Current | 40 mA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Radiation Hardening | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.





