BU2373FV-E2
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SSOP |
| Input | Clock |
| Introduction Date | 2011-02-03 |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Frequency | 100 MHz |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 14 |
| Number of Terminals | 14 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| PLL | Yes |
| REACH SVHC | Yes |
| Temperature Grade | Commercial Extended |
| Terminal Pitch | 650 µm |
| Width | 4.4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




