BFR181E6327
INFINEON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st50148647
Date Code:1350+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOT |
| Collector Base Voltage (VCBO) | 20 V |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 12 V |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 20 mA |
| Element Configuration | Single |
| Emitter Base Voltage (VEBO) | 2 V |
| Frequency | 8 GHz |
| Halogen Free | Not Halogen Free |
| Height | 900 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Collector Current | 20 mA |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 175 mW |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Noise Figure | 0.9 dB |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 3 |
| Package Quantity | 3000 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Polarity | NPN |
| Power Dissipation | 175 mW |
| Power Gain | 18.5 dB |
| Radiation Hardening | No |
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
| Width | 1.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 21,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




