BD7562SFVM-TR
ROHM
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:cut tape
Management ID:st50148397
Date Code:0809+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ROHM |
| Amplifier Type | CMOS |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 14.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Current - Output / Channel | 14 mA |
| Current - Supply | 900 μA |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 1 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +105°C |
| Applications | Standard |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,890
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





