BBY53-02VE6327
INFINEON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st50147481
Date Code:1001+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| China RoHS | Compliant |
| Element Configuration | Single |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Breakdown Voltage | 6 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| REACH SVHC | Yes |
| Reverse Standoff Voltage | 6 V |
| Reverse Voltage | 6 V |
| Voltage Rating (DC) | 6 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




