MAL202128478E3
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st50113879
Date Code:21
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 4.7 µF |
| Case/Package | Axial |
| Diameter | 4.5 mm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 31 Ω |
| Height | 10 mm |
| Impedance | 12 Ω |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Life (Hours) | 2500 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 31 mA |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 63 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,860
MOQ:22
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 22 - 219 | $4.313 |
| 220 - 1,099 | $4.245 |
| 1,100 - 2,199 | $4.17 |
| 2,200 - 10,999 | $4.114 |
| 11,000 - 21,999 | $4.086 |
| 22,000 - 43,999 | $4.077 |
| 44,000 - 87,999 | $4.069 |
| 88,000 - | $4.063 |




